השחף יצירות ברזל

מעקה ברזל

השחף יצירות ברזל

ייצור מעקות ברזל למדרגות ומרפסות במגוון עיצובים, ניתן לבחור את צורת הברזל המרכיב את המעקה, ברזלים שטוחים, עגולים, ריבועיים או מלבניים. ניתן לשלב מגוון של אלמנטים עיצוביים במעקה.

אנו מתמחים בייצור ועיצוב של מעקה למדרגות, מעקה מתכת, מעקה ברזל, מעקה למרפסת ועבודות מתכת שונות.

מעקה למדרגות

ניתן ליצור מעקה מתכת למשטח הקומה, מעקה עם זכוכיות או מעקה מתכת לכל אורכן, מצד אחד או משני הצדדים. חשוב לקרוא את הדגשים שיפורטו בהמשך כדי להבין מה הדרך שבה כדאי לכם ללכת, ובכל מקרה תוכלו לקבל ייעוץ טלפוני.

מעקה למרפסת

תוכלו לשלב מעקה ברזל לפי העיצוב החיצוני של הבית או הבניין. מעקה למרפסת עם או בלי זכוכיות בצבע, בגובה ובעיצוב שתרצו.

נקודות חשובות ברכישת מעקה ברזל למדרגות

העבודה בברזל מתפתחת מאד בשנים האחרונות. כיום, הברזל גולש למוצרים שונים בחיינו ועוזר לאלו להיות יעילים יותר עבורנו. כך קורה למשל, שמעקות מדרגות איכותיים, נבנים מברזל דווקא. מעקה למדרגות צריך למלא כמה תפקידים על מנת להיות מוצלח. לפניכם מעט פירוט על שתי הציפיות החשובות ביותר שישנן ממעקה ברזל למדרגות.

בטיחות ועמידות של מעקה למדרגות שלכם

מעקה ברזל, כמו כל מעקה למדרגות, נועד כדי לתת תמיכה למי שעולה במדרגות. כך, מי שעושה שימוש במדרגות יכול להיתמך במעקה ולעלות ולרדת בקלות מרבית יותר. כמו כן, מעקבה ברזל למדרגות נועד למנוע תקלות בטיחותיות חמורות יותר. למשל, במדרגות בהן אין מעקה חזק ויציב, ישנה סכנה ממשית בכל שימוש במדרגות. ניתן ליפול לצדדים, למעוד ולנפול מגובה רב ועוד. הדברים נכונים גם לגבי התקנה של מעקה למרפסת במקרים שפורטו. לכן, למעקה המדרגות ישנה חשיבות רבה בשמירה על בטיחות ויש לבחור מעקה עמיד וחזק. כמו למשל, מעקה מברזל.

התקנה של מעקה מתכת יכולה להתבצע בדרכים שונות. זאת אומרת, אם בוחרים איש מקצוע איכותי, כמו למשל גל גבע מהשחף יצירות ברזל, מבטיחים שהמעקה יוכל לקבל עיצוב משתנה בהתאם לטעם שלכם. עבודה בברזל יכולה ליצור יצירות אמנות ממש וגם המעקה שלכם יכול להפוך ולהיות גימיק בתוך המבנה כולו. כך, אם בוחרים בצוות המתאים לצורך בניית מעקה ברזל למדרגות שלכם, מבטיחים כי תוכלו ליהנות ממעקה שהוא גם יפה, מקורי ואולי אפילו מרשים ביותר. מומלץ בחום כמובן.

למי פונים לצורך בניית מעקה מתכת למדרגות?

כפי שפורט בפסקאות הקודמות, מעקבה ברזל למדרגות הוא עסק שיש לקחת ברצינות רבה. על מי שמחליט לשלב מדרגות במבנה כלשהוא, לפנות אך ורק למומחים לצורך בנית מעקה ברזל מתאים. מעקה הברזל חייב כפי שפורט לעיל', להיות חזק, עמיד ויציב. לגבי המראה- היופי הוא רק בונוס. אם רוצים ליהנות מהעיקר וגם מהבונוסים, כדאי לפנות למקום שנקרא שחף יצירות ברזל. שחף יצירות ברזל מנוהל על ידי גל גבע, גל מכיר את העבודה בברזל לעומק כבר שנים רבות וזה מורגש בכל תוצר של עבודתו. בחרת בשחף יצירות ברזל, בחרתם באיכות, עמידות ויופי.