השחף יצירות ברזל

סורגים | סורגי ברזל

סורגים הפכו למוצר נפוץ וחשוב מאד כמעט בכל בית. לסורגים, אשר מותקנים על חלונות הבית, ישנן שתי מטרות עיקריות וחשובות מאד. המטרה הראשונה, היא למנוע מגנבים ופורצים להיכנס אל הבית. החלונות עצמם הם קלים מאד לפריצה ואינם מספקים הגנה מספקת לבית. הסורגים, לעומת זאת, חזקים ונעולים, וקשה מאד לפרוץ דרכם. חשוב במיוחד לשים סורגים למטרה זו בדירות קרקע, שאליהן קל במיוחד לחדור. המטרה השנייה, היא למנוע סכנה – ילדים עלולים לטפס על החלון וליפול ממנו החוצה. כאשר מדובר בקומה גבוהה הסכנה היא סכנת חיים של ממש. הסורגים מונעים מן הילדים ליפול, כך שגם אם יטפסו על החלון, לא יאונה להם כל רע.

סוגי סורגים

סורגים הם מצרך חיוני, אם כן. אולם אנשים רבים נמנעים מלהתקין סורגים על חלונות הבית שלהם, מפני שהם מכערים את החלון, חוסמים את הנוף וכדומה. אולם חשוב לדעת, שסורגים אינם חייבים להיות מכוערים. ההיפך הוא הנכון. כיום ניתן למצוא סורגים יפהפיים, מעוצבים ודקורטיביים, אשר הופכים למעין קישוט של החלון. ניתן לבנות אותם כסורגים דקים, כדי שלא יחסמו את הנוף, ואף להתקין אותם במרוחק מעט מן החלון, כדי שלא תיווצר תחושת מחנק. אם החלונות נמצאים בקיר חזית, כדאי להתאים את כל הסורגים בבניין, כדי לשוות לקיר מראה אחיד. לחילופין, ניתן לבחור סורגים בעיצובים עליזים המתאימים לחדרי ילדים, או בעיצובים אלגנטיים המתאימים לסלון ולחדר השינה.

חברת השחף –יצירות ברזל, מציעה לכם עשרות סוגי סורגים דקורטיביים אשר עשויים מברזל וממתכות אחרות. אנו דואגים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר, על מנת לוודא שהסורגים אכן יהיו חזקים וימלאו את מטרתם. אנו מקפידים במיוחד על חיבור חזק של הסורגים לקיר, כדי שהסורגים לא יינתקו, חלילה מהקיר, ויגרמו לנזק. אנו מציעים לכם מגוון רב של סורגים, הן סורגים מוכנים מן המלאי הרחב שלנו והן סורגים בהזמנה אישית, אשר יוכנו בגודל הדרוש לכם ובעיצוב הרצוי לכם. אנו מקפידים מאד על שמירת כללי הבטיחות, ובונים את הסורגים בצפיפות הנכונה, שתהיה בטוחה לטיפוס מצד אחד, ולעומת זאת לא תחסום את הנוף הנשקף מן החלון.