השחף יצירות ברזל

שערים

שערי ברזל

חלקכם נתקלים בשערי ברזל בכל יום. אחרים אולי תוהים, לשם מה צריך, בכלל, שערי ברזל? ובכן, שערי ברזל משמשים רבים מאיתנו בכל יום. שערי ברזל משמשים כדלת כניסה לבתים פרטיים, לגינות, למוסדות וכדומה. כאשר ישנו מבנה בעל חצר גדולה, פעמים רבות הכניסה אל החצר תהיה דרך שער ברזל דקורטיבי, אשר מהווה לא רק דלת כניסה, אלא גם קישוט אשר מייפה את הגינה. כך גם בבתים פרטיים, שער הכניסה מהווה חלק מן העיצוב של הבית כולו.

שערי ברזל מעוצבים

שערי ברזל מעוצבים יכולים להגיע במגוון צורות, צבעים וסגנונות. העובדה כי מדובר לברזל אינה מגבילה בשום אופן – לא את צורת השער ולא את צבעו. את הברזל שממנו עשוי השער ניתן לצבוע בכל גוון שהוא, באמצעות הצבעים המתאימים. גם את הצורה של השער ניתן לקבוע לפי הטעם האישי של בונה השער או של הלקוח המזמין אותו. אם בעבר היו רוב השערים דומים פחות או יותר בצורה שלהם, הרי שכיום ישנן מגוון אפשרויות עיצוב, וניתן להפוך כל שער ברזל ליצירת אומנות של ממש. ניתן לראות שערי ברזל מעוצבים בצורות יפהפיות, אשר מתאימות למקום שבו מוצבים השערים. באופן כזה, משמשים השערים גם כהגנה וכפתח כניסה לגינה או לבית, ובה במידה משמשים כחלק מעיצוב המקום וכקישוט של ממש.

חברת השחף – יצירות ברזל עוסקת בייצור מוצרי מתכת וברזל מזה כ-15 שנה. חברת השחף – יצירות ברזל מתמחה בייצור של מוצרי ברזל כמו סורגים, מעקות, פרגולות, פרופילים לחלונות ולדלתות, מדרגות מתכת וכמובן – שערי ברזל. כל שער אשר יוצא מחברת השחף מעוצב על ידי מעצבי החברה במשותף עם הלקוח, להתאמה מושלמת של השער למקום שבו הוא מיועד להיות. אנו עורכים לכל השערים גילוון, כאשר ישנה אפשרות לבחירה בין גילוון קר לבין גילוון חם. בנוסף, אנו צובעים את השערים במגוון רחב של צבעים וגוונים, במרקם חלק או מגורען, עם מראה מבריק, מט או בסגנון של משי. כאשר אתם מזמינים שערי ברזל מעוצבים מחברת השחף – יצירות ברזל, אתם בטוחים שתצאו מרוצים.