השחף יצירות ברזל

מדרגות מתכת בשילוב מדרכי עץ

השחף יצירות ברזל

אנו מתמחים בייצור מדרגות קלות - מדרגות מתכת בשילוב מדרכי עץ, החל מתכנון מהלך המדרגות,
ייצור שלדת המדרגות, הכנת מדרכי העץ והתקנת המעקה המלווה את המדרגות.
אנו מקפידים על איכות החומרים והביצוע.
ניתן לבחור בין סוגים שונים של שלדת המדרגות, המדרכים (עץ מסוגים שונים או מתכת)
ועיצוב המעקה במגוון אפשרויות.

מדרגות ברזל

אנו משתדלים למצוא את הפיתרון הנכון ביותר, בהתחשבות במצב הקיים בבית,
בדרישות העיצוביות, ובצרכי הגרים בבית.
צביעת מדרגות ברזל נעשית בצורה איכותית ביותר, בצבעים אפוקסיים ופוליארתנים.
ניתן לבחור מגוון רב של צבעים, בגימורים שונים ( חלקים ומגורענים) וברמות ברק שונות .
כמו כן ישנה הקפדה על רמת הריתוכים, הליטושים, וצורת ההתקנה.

מדרגות מרחפות

כאשר אנו חושבים על מדרגות, האסוציאציה הראשונה היא לרוב של חדרי מדרגות סטנדרטיים, אשר מכילים מדרגות בנויות, יצוקות. אולם סוג זה של מדרגות ברזל אינו הסוג היחיד כלל. פעמים רבות ישנו צורך במדרגות פנימיות, בתוך דירות בעלות שתי קומות או עליית גג, במשרדים, בחנויות, במסעדות אשר מפעילות קומת גלריה ובעוד מקומות רבים. במקרים אלו משתמשים לרוב במדרגות מרחפות, או מדרגות קלות. אלו הן מדרגות מתכת אשר אינן בנויות כחלק משלד הבניין, אלא מדרגות שעומדות באופן עצמאי, לרוב כאשר הן צמודות לקיר. מדרגות כאלה צריכות להיות בעלות קונסטרוקציית מתכת חזקה ויציבה במיוחד, כדי שהמדרגות יוכלו לשאת משקל של בני אדם ולהחזיק מעמד בלי לקרוס, חלילה.

מה מציעה חברת השחף יצירות ברזל

אנו מתמחים בפרזול ובייצור של מוצרי מתכת מסוגים שונים. אחת מן ההתמחויות הגדולות שלנו היא ייצור של מדרגות ברזל. החברה מקפידה מאד על ייצור של מדרגות מחומרים איכותיים ויציבים, אשר עומדים בכל התקנים הרלוונטיים. הייחודיות של חברת השחף היא ביחס האישי לכל לקוח. כל לקוח מקבל עיצוב אישי של המדרגות על פי הצרכים המדויקים של המקום ולפי הטעם האישי שלו.

מדרגות מתכת ועץ

המדרגות הקלות שמיוצרות הן מדרגות אשר עשויות משילוב של מתכת ועץ. השלדה והבסיס של המדרגות עשויים ממתכת חזקה במיוחד, אשר מחוברת אל הקיר בחיבורים איכותיים וחזקים. המדרך של המדרגות, כלומר המשטח שעליו דורכים, עשוי מעץ. אנו מציעים מגוון סוגי עץ במבחר צבעים ודוגמאות, אשר יתאימו לעיצוב של כל בית ומקום. ניתן גם לבחור במדרגות בעלות מדרך אשר עשוי ממתכת, ללא שילוב של עץ כלל, אולם ברוב המקרים, שילוב העץ במדרגות מעניק להן מראה נאה במיוחד. המעקה של המדרגות יהיה עשוי ממתכת מעוצבת, בעיצוב אישי ומיוחד לכל לקוח. באתר של חברת השחף יצירות ברזל ניתן לראות עשרות דוגמאות של מדרגות שכבר נבנו על ידי החברה, ולהתרשם מן הסגנון היפהפה ומן האיכות של המדרגות.