השחף יצירות ברזל

מדרגות מתכת חיצוניות

מדרגות מתכת קלות

מדרגות

 

אנו משתמשים במדרגות כמעט בכל יום בחיינו. המדרגות נמצאות כמעט בכל מקום, והן אלה שמצליחות להעביר אותנו ממקום נמוך למקום גבוה, ולהיפך. מכיוון שהמדרגות הן מוצר שימושי כל כך, אשר נוגע כמעט לכל סוג של בנייה, המדרגות קבלו מקום של כבוד בענף הבנייה על כל סוגיו, ויש אליהן התייחסות רבה. ישנם סוגים רבים של מדרגות. מדרגות פנימיות בבניינים הן לרוב מדרגות בנויות, שמהוות חלק משלד הבניין עצמו, ונבנות יחד עם עמודי הבניין וקירותיו. אך פעמים רבות אנו רואים שימוש במדרגות מסוג אחר – מדרגות קלות, שנקראות גם מדרגות מרחפות. אלו הן מדרגות אשר נבנות בנפרד מן המבנה כולו, והן צמודות אל הקיר ומחוברות אליו באופן חזק ויציב. מדרגות קלות עשויות מברזל, והן בעלות שלדה חזקה וחיבורים חזקים אל הקיר, מה שמאפשר להן להיות יציבות ולשאת עליהן את משקל האנשים אשר עולים ויורדים בהן.

 

חברת השחף – יצירות ברזל

 

חברת השחף יצירות ברזל היא חברה אשר עוסקת מזה כ-15 שנה בייצור של מוצרי ברזל ומתכת מכל הסוגים, כמו סורגים, שערים ועוד. מומחיות אחת מני רבות של חברת השחף יצירות ברזל היא ייצור של מדרגות קלות, אשר עשויות ממתכת או משילוב של מתכת ועץ. הייחודיות של חברת השחף יצירות ברזל היא בכך שאין לחברה "דגמים סטנדרטיים", אלא כל מוצר וכל גרם מדרגות מתוכנן ומעוצב באופן אישי עבור הלקוח אשר מזמין את העבודה. באופן זה, המדרגות תהיינה תמיד מותאמות באופן מושלם לתנאים ולצרכים של המקום, ובנוסף יהיו תמיד בעיצוב אישי וייחודי למקום.

 

מדרגות חוץ מגולוונות

 

מדרגות קלות מתאימות מאד גם לשימוש כמדרגות חיצוניות, מחוץ למבנה. מדרגות כאלה עשויות להוביל למרפסת, לכניסה נוספת (או אף ראשית) למבנה וכדומה. מדרגות חוץ חייבות להיות עשויות מברזל מגולוון, בשילוב מדרכי פח מרוג מגולוון או מדרכי עץ, כדי שיוכלו לעמוד בפגעי מזג האוויר השונים. מדרגות חוץ חשופות בכל ימות השנה הן לשמש והן לגשמים, ולכן הן צריכות להיות חזקות במיוחד. מדרגות חוץ מגולוונות הן מדרגות אשר עמידות בפני היווצרות של חלודה ופגעים אחרים.