השחף יצירות ברזל

פרופיל בלגי - חלונות ודלתות

פרופיל בלגי

כאשר מתכננים בנייה של בית חדש, אחד הנושאים החשובים שעליהם נותנים את הדעת הם הפתחים של הבית. הפחתים הם הדלתות והחלונות, ששום בניין או בית אינו יכול להתקיים בלעדיהם. לחלונות ולדלתות תפקיד כפול. מצד אחד, הם אמורים לאפשר כניסה ויציאה מהבית – אם של אנשים ואם של אוויר, שמש וכדומה. מצד שני, הם אמורים לחסום את הכניסה, על מנת שאנשים זרים לא ייכנסו הביתה, שגשם ורוחות לא יציפו את הבית ושחרקים לא ימלאו אותו בהמוניהם. לכן, חלונות ודלתות צריכים להיות חזקים, אטומים היטב ועמידים, כדי שיוכלו לבצע את תפקידיהם ביעילות. בנוסף, החלונות והדלתות מהווים חלק מן הקישוט של הבית, ולכן מומלץ לעצב אותם בצורה נאה.

פרופיל בלגי ברזל

 

מסגרת החלון והדלת מורכבת מפרופילי ברזל מסוגים שונים. הסוג המועדף על אדריכלים ועל קבלני שיפוצים הוא פרופיל בלגי ברזל. זהו פרופיל בעל דפנות עבות וחזקות במיוחד. הברזל גמיש, חזק ועמיד, מה שמאפשר לו להישאר במקומו המדויק גם כעבור שנים רבות. החוזק המיוחד של פרופיל בלגי ברזל מאפשר לו להחזיק זגוגית גדולה מאד, ובכך ליצור, לדוגמא, חלון גדול או ויטרינה, אשר תכניס הביתה את אור השמש בצורה הטובה ביותר. חלונות ודלתות מפרופיל בלגי ברזל יהיו עמידים מאד לחום, מה שהופך אותם למתאימים מאד למזג האוויר בארץ. נוסף על הכל, לפרופיל בלגי ברזל ישנו מראה נאה, אלגנטי ועדין, וכך כל חלון או

חברת השחף – יצירות ברזל עוסקת בעבודות הברזל השונות כבר יותר מ-15 שנה. אנו מקפידים על ייצור של מוצרי ברזל ומתכת מן החומרים האיכותיים ביותר, ובעבודה מקצועית ביותר, כדי שכל מוצר שתרכשו אצלנו יהיה מושלם עבורכם. אנו מייצרים חלונות ודלתות מפרופיל בלגי ברזל, תוך שימוש בפרופילים האיכותיים ביותר, אשר עשויים מסגסוגת של ברזל נקי, ולא ממוחזר, לתוספת של חוזק ואיכות. פרופיל בלגי ברזל שמיוצר על ידינו יהיה מצויד בגומי ובסיליקון המיועדים לאיטום איכותי של החלונות, וכמובן יעבור תהליך של גילוון למניעת חלודה.